Počasie v týchto dňoch na Liptove a v Jasnej lyžiarom viac než praje. Snehové podmienky sa výrazne zlepšili. Až 29 kilometrov zjazdoviek, 10 lanoviek a 30 – 40 cm čerstvého snehu – to sú najnovšie správy z najlepšieho a najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Jasná Nízke Tatry.

Super lyžovačka na Slovensku je na Chopku

Na lyžiarov čaká na Chopku perfektná lyžovačka s viacerými vychytávkami.
V utorok a sobotu od 7.00 do 9.00 hod je pre milovníkov čerstvo upravených svahov k dispozícii tzv. Fresh Track   – ešte pred oficiálnym spustením lanoviek si môžete ako prví zlyžovať Chopok na dokonale upravených tratiach na sever aj na juh.
Užijete si panennské aktívne ráno a uvedomíte si to pri chutných raňajkách a šálke horúceho nápoja.

Večerná lyžovačka v Jasnej na Chopku

Lyžiari, ktorým počas dňa lyžovačka nestačila alebo cez deň nemohli lyžovať, môžu využiť svahy severnej časti Chopka a užiť si večerné lyžovanie v Jasnej večer v čase od 18.00 do 21.00 hod. na Bielej Púti do konca lyžiarskej sezóny.

Sánkovačka, korčuľovanie, skifox, snowbike či snowscoot v Jasnej

Ďalšie aktivity prináša sánkovačka po osvetlenej zjazdovke na Bielej Púti, či korčuľovanie na klzisku vo Fun aréne.
Pre všetkých adrenalínovo založených je pripravená ďalšia zábava. Preteky na saniach, jazda na skifox (niečo medzi lyžovaním a sánkovaním), snowbike (snežný bicykel s lyžami namiesto kolies) alebo snowscoot (mix medzi BMX a snowboardom).